KURS DLA NARZECZONYCH

Trwają zapisy na kurs dla narzeczonych w Poradni Donum Vitae!

Są jeszcze wolne miejsca, zgłoś się już dziś.
Już pod koniec lipca rozpocznie się kolejna edycja kursu dla narzeczonych w PoradniDonum Vitea. Kurs dla narzeczonych stworzony przez zespół Poradni Donum Vitae jest częścią całościowego przygotowania do sakramentu małżeństwa i posiada akredytację Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Świadectwo jego ukończenia jest honorowane we wszystkich parafiach. W kursie uczestniczyć mogą wyłącznie pary narzeczeńskie. Ze względu na specyfikę prowadzonych spotkań i warsztatów, nie ma możliwości indywidualnego udziału.
Kurs obejmuje 10 spotkań ze specjalistami w swoich dziedzinach. Specjaliści prowadzący poszczególne bloki tematyczne są profesjonalistami w swoim temacie – posiadają odpowiednie wiedzę i doświadczenie, aby wyposażyć uczestników w niezbędne informacje i narzędzia na dalsza wspólną drogę. Zaznaczamy jednak, że kurs nie obejmuje 3 obowiązkowych spotkań w Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego z Doradcą Życia Rodzinnego.
Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego pod linkiem podanym poniżej. Otrzymają wówczas Państwo e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia i zostaną poproszeni o uiszczenie opłaty za kurs. Prosimy także o przesłanie potwierdzenia uiszczenia opłaty (na adres: rejestracja@poradniadonumvitae.pl).

TERMIN: 26-go do 28-go lipca.
Rozpoczynamy w piątek o godzinie 17-stej. Zakończenie w niedzielę godz. 15.30.
10 spotkań w siedzibie Fundacji Donum Vitae w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 96
Koszt uczestnictwa: 100zł od osoby
ZGŁOSZENIA: http://www.poradniadonumvitae.pl/zgloszenia-na-kurs/
Informacja o kursie znajduje się również na:
http://www.poradniadonumvitae.pl/aktualnosci/
nr tel: 882 024 488 email: rejestracja@poradniadonumvitae.pl

Bookmark the permalink.

Comments are closed