Skondensowany Kurs Przedmałżeński

LOGO 10

  WEEKENDOWY = SKONDENSOWANY KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. stan na 5 pażdziernika  2019r. godz. 17:45
TERMINY KURSÓW W 2019 ROKU:
1. 24-25.08.2019 (brak miejsc)
2. 14-15.09.2019 (tylko na prośbę Ks. parafii ślubu)
3. 12-13.10.2019 (zwolniło się miejsce dla 1 pary
)
4. 16-17.11.2019 (brak miejsc- tylko na prośbę Ks. parafii ślubu)
TERMINY NA 2020 ROK ZOSTANĄ PODANE NA POCZĄTKU GRUDNIA 2019 

______________________________________________________
FUNDACJA DONUM VITAE (Szczecin) ma wolne miejsca na kursach:
23-25 sierpnia 
13-15 września – informacja o sposobie zgłoszeń na dole strony
_______________________________________________________

Weekendowy = Skondensowany Kurs Przedmałżeński

Kurs obejmuje 11 konferencji w formie skondensowanej (sobota-niedziela). Przeznaczony jest dla osób. które ze względu na swoją pracę nie mogą odbyć zwykłego kursu.

PROGRAM:
/sobota/
godz. 10.00 – 15.30 (VI konferencji, z przerwą na kawę i obiad)
/niedziela/
godz. 10.00 – 15.15 (Msza św., V konferencji, z przerwą na kawę i obiad)

PRELEGENCI:
kapłan, biblista, teolog rodziny,  dr nauk humanistycznych, dr nauk medycznych, instruktor poradnictwa rodzinnego, diagnosta. Większość prelegentów to nasi parafianie i zarazem wykwalifikowani prelegenci Instytutu Szkoleniowo-Wydawniczego DAR www.twie.szczecin.pl 
UWAGA!!!
DLA UCZESTNIKÓW SKONDENSOWANEGO KURSU SPECJALNY RABAT – 20% NA ORGANIZOWANE PRZEZ INSTYTUT KURSY I SZKOLENIA. ZNIŻKA NIE DOTYCZY KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO.
* – SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZNIŻKI NA INNE SZKOLENIA I KURSY  ORGANIZOWANE PRZEZ INSTYTUT W BIURZE INSTYTUTU – p. mgr inż. Grażyna Pawlik- tel.  668 049 900 (Dyrektor ds. Marketingu).
OSOBY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ ORAZ OSOBY BĘDĄCE W SZCZEGÓLNYCH SYTUACJACH, MOGĄ WNOSIĆ O PRZYJĘCIE W TERMINIE  RÓWNIEŻ Z BRAKIEM MIEJSC- NALEŻY TO ZAZNACZYĆ W DODATKOWYCH INFORMACJACH W FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM. PIERWSZEŃSTWO „SZCZEGÓLNYCH SYTUACJI” MAJĄ NARZECZENI SKIEROWANI NA PROŚBĘ KS. PROBOSZCZA PARAFII ŚLUBU.
UWAGA!
OSOBY, KTÓRE NIE ODBYŁY KURSU MOGĄ ZGŁASZAĆ SIĘ DO SWOICH KSIĘŻY PROBOSZCZÓW I PROSIĆ O INDYWIDUALNE PRZYGOTOWANIE. NIEKIEDY OKAZUJE SIĘ TO MOŻLIWE (ZWŁASZCZA W MNIEJSZYCH PARAFIACH). WARTO ZAPYTAĆ.
SKONDENSOWANY KURS
 JEST NADZWYCZAJNĄ FORMĄ PRZYGOTOWANIA DLA NARZECZONYCH, KTÓRZY NIE SĄ W STANIE ODBYĆ ZWYCZAJNEGO KURSU. 

Świadectwo ukończenia kursu otrzymają tylko osoby uczestniczące we wszystkich konferencjach!
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i dokończenie procesu rejestracji. W celu przyspieszenia informacji o wpisaniu na listę uczestników kursu, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu. Koszt kursu /materiały, prelegenci, wyżywienie, świadectwo/ – 165 zł od osoby. Aby dokonać zgłoszenia, wypełnij poniższy formularz. Otrzymanie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailem zwrotnym.
Uwaga!!!
Jeśli nie otrzymasz automatycznej informacji zwrotnej, wyślij swoje dane na adres email:skondensowanykurs@gmail.com
Jeśli w ciągu 3 dni od wysłania zgłoszenia, nie otrzymasz od nas potwierdzenia wstępnej rezerwacji z warunkami dokończenia procesu rejestracji, uczyń podobnie- wyślij swoje dane na adres email:skondensowanykurs@gmail.com
Przesłanie formularza zgłoszeniowego oznacza zgodę na wykorzystanie danych osobowych (adres mailowy, telefon) w celu dokończenia procesu rejestracji uczestnika kursu.
W SYTUACJI, GDY W DANYM TERMINIE BRAKUJE MIEJSC, PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PROPOZYCJĄ FUNDACJI DONUM VITAE W SZCZECINIE- SZCZEGÓŁY PONIŻEJ FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Osoba zgłaszająca

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon kontaktowy

Termin kursu

Dane kandydatów

Imię i nazwisko kandydatki

Data urodzenia kandydatki

Miejscowość zamieszkania kandydatki

Imię i nazwisko kandydata

Data urodzenia kandydata

Miejscowość zamieszkania kandydata

Informacje dodatkowe:

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE OD ZAPRZYJAŹNIONEJ FUNDACJI DLA POSZUKUJĄCYCH PILNIE KURSU PRZEDMAŁŻEŃSKIEGO.

FUNDACJA DONUM VITAE ZAPRASZA NA KURS 

Trwają zapisy na kurs dla narzeczonych w Poradni Donum Vitae! Kurs dla narzeczonych stworzony przez zespół Poradni Donum Vitae jest częścią całościowego przygotowania do sakramentu małżeństwa i posiada akredytację Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Świadectwo jego ukończenia jest honorowane we wszystkich parafiach. W kursie uczestniczyć mogą wyłącznie pary narzeczeńskie. Ze względu na specyfikę prowadzonych spotkań i warsztatów, nie ma możliwości indywidualnego udziału. Kurs obejmuje 10 spotkań ze specjalistami w swoich dziedzinach. Specjaliści prowadzący poszczególne bloki tematyczne są profesjonalistami w swoim temacie – posiadają
odpowiednie wiedzę i doświadczenie, aby wyposażyć uczestników w niezbędne informacje i narzędzia na dalsza wspólną drogę. Zaznaczamy jednak, że kurs nie obejmuje 3 obowiązkowych spotkań w Katolickiej Poradni Życia Rodzinnego z Doradcą Życia Rodzinnego.
Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego pod linkiem podanym poniżej. Otrzymają wówczas Państwo e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia i zostaną poproszeni o uiszczenie opłaty za kurs. Prosimy także o przesłanie potwierdzenia uiszczenia opłaty (na adres: rejestracja@poradniadonumvitae.pl).rejestracja@poradniadonumvitae.plRozpoczynamy w piątek o godzinie 17-stej. Zakończenie w niedzielę godz. 15.30.
*  10 spotkań w siedzibie Fundacji Donum Vitae w Szczecinie ul. Wojska Polskiego 96
Koszt uczestnictwa: 100zł od osoby
* ZGŁOSZENIA: http://www.poradniadonumvitae.pl/zgloszenia-na-kurs/http://www.poradniadonumvitae.pl/zgloszenia-na-kurs/ 
� Informacja o kursie znajduje się również na:
http://www.poradniadonumvitae.pl/aktualnosci/
�� nr tel: 882 024 488 email: rejestracja@poradniadonumvitae.pl).
rejestracja@poradniadonumvitae.pl

 

Comments are closed