Ogłoszenia

                          OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

                       10.12.2017 II NIEDZIELA ADWENTU

  1. Witamy serdecznie w parafii ks. Wiesława Boreckiego, skierowanego do naszej parafii przez Ks. Arcybiskupa w charakterze pomocy duszpasterskiej. Bliżej będziemy mogli poznać ks. Wiesława podczas rekolekcji adwentowych, które nam wygłosi w dniach 17-19 grudnia.
  2. Przy wyjściu z kościoła odbywa się kwesta do puszek ad gentes na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  3. Dziś po Mszy św. o 11.30 krótki Koncert Adwentowy w wykonaniu scholi dorosłych- zapraszamy.
  4. Roraty od poniedziałku do piątku o 6.30, w soboty o 18.00. Po porannej Mszy św. na plebanii śniadanie dla dzieci i młodzieży.
  5. Poświęcony opłatek odbieramy w zakrystii. Ofiary za opłatek przeznaczamy na spłatę witraża z Matką Bożą Fatimską.
  6. Przy wyjściu z kościoła Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece wigilijne, kartki. Dochód będzie przeznaczony na wsparcie ubogich.
  7. Bóg zapłać za wszelkie dobro, życzliwość serca i okazywaną pomoc.
  8. KOMUNIKATY:

„Uprzejmie informujemy, że 13 grudnia br. o godz. 18.00, w 36. Rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji ofiar stanu wojennego, pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana, w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie.
Modlitwy z okazji 47. rocznicy śmierci ofiar grudnia 1970 r. odbędą się 16 grudnia br. o godz. 12.00 na Cmentarzu Centralnym przy grobach Ofiar Grudnia ’70, a w niedzielę, 17 grudnia, o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji poległych w grudniu 1970 r. oraz wszystkich Ludzi Pracy, w parafii pw. św. Stanisława Kostki, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. O godz. 11.45 odbędzie się modlitwa pod Bramą Stoczni.”

„Zapraszamy wszystkich wiernych do udziału w wyjątkowym, charytatywnym koncercie kolęd z różnych stron świata, który odbędzie się w dniu 6 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej Arena Szczecin przy ul. Władysława Szafera w Szczecinie. Na szczecińskiej scenie wystąpią: Natalia Kukulska, Igor Herbut (zespół LemON), Mietek Szcześniak, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Beata Bednarz, Mate.O, Agnieszka Musiał, Adam Krylik, Dana Vynnutska. Wokalistom będzie towarzyszyć orkiestra kameralna Aukso – jedna z najlepszych orkiestr kameralnych w Europie, która od ponad 20 lat jest wizytówką Polski na świecie oraz 10-osobowy międzynarodowy band muzyczny. Bilety w różnych strefach dostępne są w cenie 40, 60 i 80 zł do nabycia w parafiach oraz w Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej.”

Ks. kan. Adam Komisarczyk, prob.

Comments are closed